Продавець ТОВ "СМАРТВЕЛЛ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
17 відгуків

Європейська нагорода eHealth4all стратегічного партнера SMARTWELL

Компанія Nuvap, лідер ринку моніторингу забруднення повітря в середині приміщень, офіційним та стратегічним партнером якої є компанія SMARTWELL на всій території України, здобула престижну премію "eHealth4all". У дослідженнях також приймав участь авторитетний дослідницький проект - «Профілактика захворювань, викликаних забрудненням повітря в приміщеннях».

Дослідження Nuvap були зосереджені на вивченні впливу забруднення повітря в 100 офісних приміщеннях італійських компаній, по всій території Італії. У рамках дослідження було розроблено унікальний індекс якості навколишнього середовища (індекс Nuvap, який має значення від 1 до 10). При підрахунку індексу враховувалися 20 різноманітних параметрів, серед яких були як хімічні, так і фізичні забруднювачі. Під час дослідження було застосовано кореляційну модель між індексом Nuvap та іншими додатковими даними, пов'язаними з респіраторними захворюваннями та професійними захворюваннями співробітників компаній.

20% офісів, що брали участь у дослідженні, надали данні, згідно яких індекс Nuvap був нижче мінімальної границі оцінювання.

Лише 19 компаній повідомили, що індекс Nuvap перевищував 8 одиниць за шкалою Nuvap, що говорити про задовільний стан якості повітря в цих офісах.

Моніторинг шкірного параметра фіксувався протягом дня (24 години) та протягом тижня (168 годин). Що цікаво, відмінності параметрів досягали до 80% між робочими годинами та періодами, коли офіси були зачинені та не працювали. Згідно з даними проекту вплив щоденної діяльності людей та використання систем кондиціювання та вентиляції безпосередньо впливає на стан навколишнього середовища та здоров'я співробітників компаній. Забруднюючі речовини, які найбільше впливали на зниження значення індексу Nuvap, - це газ радон, формальдегіди та VOC (летючі органічні речовини).

Проект Nuvap отримав найвищу оцінку наукового комітету, оскільки відповідає усім критеріям:

  • інноваційність
  • наявність KPI і результатів
  • масштаб проекту
  • можливість поширення та масштабування проекту (досліджень).

Особливо експертами виділяються новизна підходу до попередження забруднення повітря та існування спеціальних рамок вимірювань, що сприяє масштабуванню та поширенню проекту (досліджень).

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner