Продавець SMARTWELL розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
20 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (завтра, 05.12).

Десять наукових причин на підтримку того, що SARS-CoV-2 передається повітряним шляхом.

Десять наукових причин на підтримку того, що SARS-CoV-2 передається повітряним шляхом.

1. Аномальна швидкість поширення SARS-CoV-2

Аналіз поведінки людей та умов в яких вони перебували, показавши, що неможливо адекватно пояснити яким чином вірус міг бі передаватися повітряно-крапельним шляхом. Висока частота подібних аномалій свідчить про те, що вірус розповсюджується аерозольним шляхом.

Наприклад: Ізольовані пасажири круїзного лайнера які фізично не могли контактувати один з одним через деякий час заражалися SARS-CoV-2. Подібні спостереження свідчать про можливість розповсюдження SARS-CoV-2 через вентиляцію.

2. Передача SARS-CoV-2 на великі відстані

Наприклад: Передача SARS-CoV-2 на великі відстані всередині однієї будівлі (наприклад готель) між людьми які знаходилися фізично в сусідніх кімнатах, в тій же година які ніколи не знаходилися в присутності один одного.

3. Безсимптомна передача SARS-CoV-2

Відповідно даним досліджень, близько 59% випадків передачі вірусу зафіксовано якраз від носіїв які не кашляли та не чхали, що свідчить про переважно повітряний спосіб передачі. Дослідження також показали, що під час простої розмови між людьми виділяються тисячі аерозольних частинок в повітря та дуже мала кількість крапельних утворень.

4. Висока вірогідність розповсюдження SARS-CoV-2 в приміщенні

Дослідження показали, що можливість передачі SARS-CoV-2 в приміщенні значно вища, ніж на відкритому повітрі. Істотно зменшити вірогідність розповсюдження вірусу дозволяє ефективна вентиляції в приміщенні. Дані спостереження підтверджує висновки про переважно повітряний шлях передачі вірусу.

5. Захист від крапель не діє

Інфікування вірусом SARS-CoV-2 лікарів та пацієнтів були зафіксовані в медичних закладах, де діяли суворі запобіжні заходь та використовувалися засоби індивідуального захисту (ЗІЗ), призначені для захисту від крапель, але не аерозольного впливу.

6. Життєздатний SARS-CoV-2 у повітрі

Під час лабораторних досліджень SARS-CoV-2 залишався заразним у повітрі протягом 3 годин з періодом напіврозпаду 1.1 рік. Життєздатний вірус був знайдений у пробах повітря відібраних з кімнат в яких знаходилися пацієнти з COVID-19, а також в пробах повітря з автомобіля інфікованої людини.

7. SARS-CoV-2 в повітряних фільтрах

SARS-CoV-2 ідентифікований в повітряних фільтрах та вентиляційних каналах у лікарнях із хворими на COVID-19; до таких місць, вірус, міг бі дістатися лише аерозолями шляхом.

8. Лабораторні дослідження аерозольного методу розповсюдження вірусу

Дослідження за участю інфікованих тварин, яких було поміщено до однієї окремої клітки, а інших не інфікованих тварин до другої клітки, які з'єднання єднані між собою лише через повітропровід, причому повністю виключали можливість контакту тварин між собою, показали передачу SARS-CoV-2, що адекватно можна пояснити лише аерозолями способом розповсюдження вірусу.

9. Відсутність доказів зворотного

Наскільки відомо, жодне дослідження не дало вагомих або послідовних доказів які могли б спростувати гіпотезу про передачу SARS-CoV-2 у повітрі.

10. Аерозоль небезпечніший за краплі

При захворюваннях, де концентрації патогенів кількісно визначалась за розміром частинок, в аерозолях з найменшими частинками(розміром менше 5 мкм), виявляли набагато більшу концентрацію збудника, ніж у краплі.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner