Продавец ООО «СМАРТВЕЛЛ» развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
7 отзывов
promo_banner

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Високотехнологічні помічники на захисті врожаю

В сучасному світі кліматичні умови змінюються дуже швидко та непередбачено, і тому, надійним помічником в аграрному бізнесі стають передові технології.

Відтепер студенти Херсонського державного аграрного та Миколаївського аграрного університетів мають можливість планувати та зберігати врожай за допомогою сучасних систем моніторингу навколишнього середовища.

В рамках спільного партнерського проекту Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP та компанії Smartwell, університетам було передано в користування сучасні метеостанції Pessl Instruments (iMETOS) австрійського виробництва, які надають не тільки високоточні локальні метеорологічні дані але й високоточний прогноз погоди на 6 днів. Також метеостанція надає можливість отримання прогнозної аналітики можливого виникнення різних захворювань на культурах.

Метеостанції обладнані датчиками, які прогнозують такі показники, як кількість опадів, температура повітря та грунту, рівень вологості повітря, грунту і листа, швидкість вітру, рівень сонячної радіації та інші.

Отримати актуальну інформацію про метеорологічну ситуацію користувачі станцій можуть у особистому кабінеті на інтернет-ресурсі www.fieldclimate.com, де акумулюються всі зібранні дані. Або через додаток на мобільному телефоні, що значно розширює можливості користувача.

На основі зібраних даних метеостанція розраховує оптимальні дати для посіву, поливу, профілактичної обробки засобами захисту, збору врожаю та багато іншого.

Для користувачів станції доступна така інформація як:

  • Прогноз погоди на 6 днів
  • SMC-повідомлення про прийдешні заморозки або про інші різкі зміни погодних умов.

Крім того, програма обчислює показник точки роси, коефіцієнт випаровування і транспірації ЕТ, коефіцієнт споживання конкретною культурою, тип і ефективність зрошення, контролює рівень вологості. І головне - система розраховує показник накопичувальних температур, важливий для росту культур і їх захисту від шкідників, ступінь ризику інфікування грибковими захворюваннями.

Віталій Кузьома, декан факультету перепідготовки і підвищення кваліфікації МНАУ:

«За допомогою метеостанції студенти зможуть предметно вивчати агрометеорологію, дані метеостанції дозволять своєчасно захистити рослини від хвороб і мінімізувати витрати на краплинне зрошення»

 

Олександр Аверчев, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності ХДАУ:

«Науковці та здобувачі вищої освіти при проведенні досліджень та написанні наукових робіт зможуть отримувати за допомогою метеостанції iMETOS цілодобово погодинні дані про температуру та відносну вологість повітря, швидкість і напрям вітру, атмосферний тиск, кількості опадів за різні періоди часу, ультрафіолетову та сонячну радіацію, вологість листя, температуру і вологість грунту»

​​​​​​​

Другие новости