Продавец ООО «СМАРТВЕЛЛ» развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
7 отзывов
promo_banner

INDOOR ENVIRONMENTAL QUALITY IN 100 OFFICES

INDOOR ENVIRONMENTAL QUALITY IN 100 OFFICES

Nuvap завершив дослідницький проект, спрямований на підвищення обізнаності про
забруднення на робочих місцях офісних приміщень та його наслідки.

Мілан, 6 жовтня 2019 року - Nuvap, ​​піонер по моніторингу екологічного стану приміщень, опублікував результати дослідницького проекту щодо якості навколишнього середовища в 100 офісах Італії.

Офіси належать до 11 різних вертикальних ринків, з кількістю працівників від 3 до 40 осіб. Більшість з них - це офіси без перегородок, тобто відкритого типу “open space”, 2 – в рамках офісу спільної співпраці “co-working” та 1 - центр прийому дзвінків “call center”.

Для аналізу було використано 20 найбільш важливих параметрів для оцінки якості навколишнього середовища (хімічні та фізичні забруднювачі). Для полегшення порівняння Nuvap розробив спеціалізований індекс якості навколишнього середовища в приміщенні (IEQ -indoor environmental quality), який може мати значення від 1 (небезпечно) до 10 (чудово) і враховує всі контрольовані параметри та різні важливі аспекти, що стосуються кожного забруднювача. 20% офісів повідомили про низький рівень Nuvap IEQ індексу (у 5 випадках він був нижчим за 4); лише 19 компаній повідомили про індекс, що перевищує 8, а найкраще зафіксоване значення становило 9,17. Під час дослідження з’ясувалось, що значення параметрів могли змінюватись до 80% в залежності від періоду їх фіксування (день/ніч, робочі/вихідні дні). Ці відмінності підкреслюють значний вплив якості вентиляції та діяльності людини на IEQ у приміщенні. Деякі забруднювачі мали більший вплив на зниження величини Nuvap Index: із яких найбільш суттєвий це Газ Радон (26 офісів), Летючі Органічні Сполуки (33 офіси) та Формальдегід - параметри, що перевищили значення рівня “попередження” більше ніж на 25% кожного дня, за весь період дослідження. Шумове забруднення було занадто високим у 11 офісах.


Неможливо визначити профіль забруднення, типовий для кожного вертикального ринку, типу офісу або географічної області. Але стало зрозуміло, що на забруднення в приміщенні впливає сукупність умов, що змінюються у кожному конкретному випадку, які головним чином пов'язані з людською діяльністю та експлуатацією будівлі, та їх підтримуючих інженерних систем.


Постійний моніторинг дозволяє найкращим чином удосконалити програмами та інноваційні ініціативи для покращення умов праці та збільшення продуктивності праці, пропонуючи:
‣ більше обізнаності по висвітленю проблеми;
‣ підтримка та впровадження найкращих практик та поведінкових рішень, за рахунок майже нульових витрат;
‣ підтримка постійного зворотного зв'язку по удосконаленню умов якості навколишнього середовища в приміщенні.

 

Другие статьи