Кошик
6 відгуків
+38 (044) 359 17 79
+38 (050) 449 57 69
SMARTWELL

Як очистити приміщення від токсинів

Як очистити приміщення від токсинів

Вирощуйте домашні рослини
Розводьте в будинку рослини – це надзвичайно корисно для легень. Рослини не тільки прикрашають кімнату, а ще й очищують повітря від таких речовин, як аміак, який міститься в миючих засобах, і формальдегід, що міститься в предметах меблів.
Як очистити будинок: Для очищення 100 кв. м приміщень буде потрібно 7-10 рослин. Для максимального очищення повітря краще не розставляти їх по всьому будинку, а в кожній кімнаті створити певні «зелені» зони. Найкраще очищують повітря такі рослини, як хлорофітум, філодендрон та фікус.

Обмежте використання ароматизаторів
Звичайно, ці продукти добре пахнуть, але фталати можуть викликати алергію й негативно впливати на здоров'я.
Як очистити будинок: Розчиніть одну ложку харчової соди в склянці води. Розпорошуючи цей розчин замість освіжувача повітря, можна усувати неприємні запахи.

Не використовуйте в будинку засоби проти комах
Хімічні засоби боротьби з комахами погано позначаються на здоров'ї людини. Якщо ви використовуєте спреї або гелі проти комах, пестициди, що містяться в них, можуть осідати на килимі та тканинах, а потім розсіюватися в повітрі.
Як очистити будинок: Для боротьби з комахами замість хімічних засобів використовуйте суміш води, спирту й рідкого мила. Розпилюйте дану суміш, щоб вивести комах. Вибирайте натуральні засоби боротьби з комахами.

Використовуйте натуральні засоби для чищення
Кожного разу, коли ви протираєте обідній стіл або чистите ванну засобом, що містить шкідливі хімічні речовини, деяка їх частина залишається на поверхні, яку ви витираєте. Краще використовувати натуральні нетоксичні засоби для чищення.
Як очистити будинок: Використовуйте такі, що розкладаються, гіпоалергенні засоби, на етикетках яких зазначено: «Не горить», «Не містить хлору, фосфатів, продуктів нафти, аміаку, кислот, лужних розчинників, нітратів і боратів». Ви також можете зробити засіб для чищення в домашніх умовах, змішавши рідке мило з декількома краплями лавандового масла.

Замінюйте пластик склом
Багато людей уже відмовилися від пластикових пляшок, у яких містяться токсичні речовини. Але в той же час багато хто до цього часу користується пластиковими контейнерами для їжі. Якщо їжа  зберігається в пластиковому контейнері або якщо ви п'єте з пластикового стаканчика, токсичні речовини все одно завдають шкоди вашому здоров'ю.
Як очистити будинок: Купуйте пластикову тару й контейнери для їжі зі скла або нержавіючої сталі або хоча б використовуйте предмети з безпечного пластика. Щоб це визначити, подивіться кількість переробок на дні контейнера. Число 7 означає, що пластик містить токсичні речовини. Щоб розігріти їжу в мікрохвильовій печі, використовуйте тільки призначені для цього контейнери. Не розігрівайте їжу в пластиковій обгортці.

Регулярно витирайте пил
Про цей домашній обов'язок не можна забувати. У меблях і електроніці міститься ряд шкідливих хімічних речовин. Згодом частки цих речовин осідають разом з пилом, який ви можете вдихнути або проковтнути.
Як очистити будинок: Купуйте пилосос з НЕРА-фільтром, який ефективно вловлює пил.
 

Перевірте рівень радону
Радон – це радіоактивний газ, що викликає рак легенів. Він потрапляє в будинок через тріщини в підлозі та стіни або навіть разом з водопровідною водою. Смак або запах радону неможливо відчути. Радон безбарвний, тому його неможливо побачити. Ви не дізнаєтеся, чи є радон у приміщенні, поки не зробите перевірку.
Як очистити будинок: Перевірка рівня радону – єдиний спосіб з'ясувати, наскільки забруднене повітря в будинку. Прилади для вимірювання рівня радону можна придбати в спеціалізованих магазинах. Можна також звернутися до фахівців, щоб вони зробили вимірювання. Якщо рівень радону перевищує норму, необхідно проконсультуватися з фахівцями з приводу того, як його знизити.

Не застилайте всю підлогу ковроліном
У виробництві підлогових покриттів часто використовуються хімічні речовини, що забруднюють повітря в кімнаті. Підкладка та клей, за допомогою яких фіксують підлогове покриття, можуть викликати подразнення шкіри.
Як очистити будинок: Покривайте килимом тільки частину підлоги в кімнаті (в такому випадку килим легше чистити). Якщо вся підлога застелена ковроліном, пилососьте його ретельно й регулярно. Чим краще ви очищуєте килим від частинок бруду, тим менше їх потрапляє в повітря. Вибирайте екологічно чисті килимові покриття, які не містять летючих органічних сполук і не шкідливі для здоров'я.

Купуйте меблі з необроблених матеріалів
В меблях можуть міститися не менш шкідливі речовини, здатні випаровуватися й розчинятися в повітрі. У меблях, виготовлених з ДСП, міститься формальдегід. Це канцероген, який також міститься в тютюновому димі й автомобільному вихлопі.
Як очистити будинок: Купуйте меблі, що не містять формальдегіду. Якщо у вас немає такої можливості, частіше провітрюйте приміщення, використовуйте осушувач, щоб зменшити вологість у будинку. Поставте в кімнаті кілька рослин, які будуть очищувати повітря.

 

Інші статті