Продавец ООО «СМАРТВЕЛЛ» развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
7 отзывов
promo_banner

Про повітря закритих приміщень

Про повітря закритих приміщень

Вже давно відомо, що повітря закритих приміщень, де відсутня вентиляція, - житло, аудиторії, лікарняні  палати та інші – негативно впливає на людину.  При цьому погіршується самопочуття, з'являються скарги  на задуху, утруднення дихання, тяжкість голови, головний біль, пітливість, сонливість, падіння розумової, а потім і  фізичної працездатності.    Найважливішим заходом по збереженню чистоти повітря в приміщеннях є  вентиляція, тобто зміна забрудненого повітря  закритих приміщень чистим. Вентиляція, крім того, сприяє покращенню мікроклімату, має протиепидемічне значення:  покращення  вентиляції в дитячих садочках, в шкільних класах призводило до значного  зниження захворюваності  дітей інфекційними  хворобами, що  передаються  крапельним  шляхом. Існує декілька видів вентиляції, а саме: природня через витяжні канали, вікна, кватирки,  а також механічна. Кращий варіант - це кондиціювання повітря у приміщеннях.

Під кондиціюванням  повітря  розуміють  створення  та автоматичну підтримку в приміщеннях  оптимальних температури, вологості та швидкості руху  повітря.   У разі необхідності  кондиціонер  може виконувати інші  закладені функції у вигляді охолодження або підігріву, сушіння повітря, очищення від пилу та мікроорганізмів.  На жаль кондиціонерами обладнані далеко не всі приміщення, що цього потребують. Слід пам'ятати, що навіть при відсутності кондиціонерів, приміщення необхідно провітрювати шляхом відкривання вікон або тільки кватирок. Це необхідно робити до початку робочого часу, навчання, під час перерв, прогулянок дітей в дитячих дошкільних закладах.

В житлових приміщеннях  є свої джерела забруднення повітря. Пил присутній  навіть у спальних кімнатах, а в  повітрі кухонь накопичуються продукти згоряння   газу, а це вже токсичні речовини. Токсичним є і формальдегід, що  може виділятися в повітря з нових меблів. Влітку провітрювання приміщень робити простіше, тепле повітря  з вулиці не порушує умов життя. В зимовий   період року така процедура повинна бути обов'язковою для приміщень громадських  будівель, а також житлових.

 

Другие статьи